Rozhodnite, kto dostane titul Office roka 2017

Rozhodnite, kto dostane titul Office roka 2017
Rozhodnite, kto dostane titul Office roka 2017
24.01.2018

Tento rok sa medzi finalistov o najzaujímavejšie pracovné prostredie firiem na Slovensku dostalo 36 uchádzačov. Až 8 z nich sídli v priestoroch modernej generácie v budovách z dielne J&T REAL ESTATE - Zuckermandel, Panorama Business a Westend. Opäť sa potvrdilo, že flexibilita týchto priestorov ponúka komfortné pracovné prostredie a moderné vybavenie spĺňa najprísnejšie medzinárodné normy, ktoré zahŕňajú požiadavky na ekologickú a energetickú efektívnosť budov.

Za najkrajší a najinšpiratívnejší office na Slovensku môže hlasovať aj  verejnosť a podporiť filozofiu, hodnoty a nové trendy v spoločnostiach, ktoré sa snažia o vytváranie inšpiratívneho, kreatívneho a zdravého pracovného prostredia. Minulý rok získala titul Office roka 2016 spoločnosť IBM Slovensko. Do finále tohto ročníka postúpili spoločnosti ČSOB, Baumit Slovensko, 5 Star Offices a EY so sídlom v mestskej štvrti Zuckermandel, ďalej Johnson Controls, ARVAL Slovakia a Profesia z Panorama Business zóny a titul sa pokúsi obhájiť aj IBM Slovensko, ktoré sídli vo Westend biznis zóne.

http://hlasverejnosti.officeroka.sk/ 

 

 

 

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používani súborov cookie.