Jesenný piknik v Panorama Parku

Jesenný piknik v Panorama Parku
Jesenný piknik v Panorama Parku
16.10.2017

Prijmite naše pozvanie na jesenný piknik v Panorama Parku.

Vo vnútrobloku medzi vežami Panorama City,  budovami Tower 115 a Panorama Biznis II. vyrástol nový park s malým námestím. Parkom preteká ako potok oddychová fontána, lavičky a trávnaté kopce so stromami tu už čoskoro poskytnú príjemný tieň. Atmosféru pohody a komfortu dotvára blízkosť originálnych potravín YEME a niekoľko štýlových kaviarní. Na ihrisku s príjemným mäkkým povrchom deti nájdu šmykľavku, hojdačky, lezecké prvky, ale aj veľkú kruhovú preklápačku a strunové hojdačky. Ihrisko aj park sú voľne prístupné z troch strán celého nového bloku.

Slávnostné otvorenie parku aj za prítomnosti primátora Bratislavy sa uskutoční vo štvrtok, 19. októbra 2017 o 12,30 hod., a po ňom bude až do 16,00 hod. nasledovať zábavný program pre všetkých susedov – zamestnancov firiem, obyvateľov štvrte aj širokú verejnosť. Tešiť sa môžete na dobrú kávičku či ochutnávku jesenných špecialít aj z ponuky miestnych prevádzok. O príjemnú atmosféru a zábavu pre malých aj veľkých sa postarajú kúzelník Talostan, kapela Silent Duo a bubnové workshopy a vystúpenie La3no Cubano.

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavení vášho prehliadača, súhlasíte s ich používaním. Viac o používani súborov cookie.